U bevindt zich hier: Home » Gloednieuw Avicennaprogramma van start gegaan

Gloednieuw Avicennaprogramma van start gegaan

Geplaatst op 16 november 2017

Praktische Wijsheid - Avicenna Academie voor Leiderschap ‘Hoe maak je een individuele groeisprong?’

De eerste deelnemers hebben zich aangemeld. Onlangs is een nieuw Avicenna leiderschapstraject van start gegaan: geen ‘klassiek’ leiderschapsprogramma maar een traject dat puur is afgestemd op individuele leerwensen. Zoals: hoe kan ik de sprong maken van directeur naar bestuurder? Of: hoe kan ik als ondernemer het bedrijf naar een volgende fase brengen door mijn medewerkers meer ruimte te geven? Of: hoe kan ik mijn leiderschap spiegelen aan leiders uit andere sectoren?

Het nieuwe Avicennatraject, dat begint met een intakegesprek waarbij de ‘leerwens’ wordt vastgesteld, bestaat uit individuele componenten (zoals verrijkende werkbezoeken bij bestuurders, wetenschappers of kunstenaars) en gezamenlijke trajecten.

Donderdag 26 oktober is het nieuwe traject voorgelegd en uitvoerig besproken door een 25-tal Avicenna-alumni, docenten en vertegenwoordigers klantorganisaties. Het nieuwe traject werd daar goed onthaald en op grond van de inzichten die de sessie opleverde aangepast.